Location : Home > C > C1206C271JCGACTU
C1206C271JCGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C271JCGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C271JCGACTU CAP CER 270PF 500V 5 NP0 1206 698200 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C271JCGACTU CAP CER 270PF 500V 5 NP0 1206 593000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C271JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 270pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd