Location : Home > C > C1206C330K5GACTU
C1206C330K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C330K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C330K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C330K5GACTU CAP CER 33PF 50V 10 NP0 1206 880200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C330K5GACTU standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.