Location : Home > C > C1206C331J5GACTU
C1206C331J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C331J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C331J5GACTU CAP CER 330PF 50V 5 NP0 1206 692400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C331J5GACTU CAP CER 330PF 50V 5 NP0 1206 587200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C331J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 330pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd