Location : Home > C > C1206C470JCGACTU
C1206C470JCGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C470JCGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C470JCGACTU CAP CER 47PF 500V 5 NP0 1206 698000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C470JCGACTU standard package with RoHS 45880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C470JCGACTU CAP CER 47PF 500V 5 NP0 1206 803200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C470JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 47pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd