Location : Home > C > C1206C474M3RACTU
C1206C474M3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C474M3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C474M3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.47uF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C474M3RACTU standard package with RoHS 45460 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C474M3RACTU CAP CER 0.47UF 25V 20 X7R 1206 1353900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com