Location : Home > C > C1206C683F3GACTU
C1206C683F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C683F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C683F3GACTU CAP CER 0.068UF 25V 1 NP0 1206 905600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C683F3GACTU CAP CER 0.068UF 25V 1 NP0 1206 800400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C683F3GACTU CAP CER 0.068UF 25V 1 NP0 1206 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1206C683F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 68000pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1206C683F3GACTU CAP CER 0.068UF 25V 1 NP0 1206 1531900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com