Location : Home > C > C1206C752F3GACTU
C1206C752F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C752F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C752F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 7500pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1206C752F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 7500pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1206C752F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 7500pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-D-1000 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Blue 0.100" (2.54mm) 1000' (304.80m)