Location : Home > C > C1206C822K5RACTU
C1206C822K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C822K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C822K5RACTU CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 1206 814600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C822K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 8200pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C822K5RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1206C822K5RACTU standard package with RoHS 45370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.