Location : Home > C > C1206C823K3RACTU
C1206C823K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C823K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C823K3RACTU standard package with RoHS 46080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C823K3RACTU CAP CER 0.082UF 25V 10 X7R 1206 1245200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C823K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 82000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com