Location : Home > C > C1206F104K2RACTU
C1206F104K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206F104K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206F104K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.1uF X7R 10 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206F104K2RACTU CAP CER 0.1UF 200V 10 X7R 1206 800000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206F104K2RACTU standard package with RoHS 45430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.