Location : Home > C > C1210C155K4RACTU
C1210C155K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C155K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C155K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.5uF X7R 10 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C155K4RACTU CAP CER 1.5UF 16V 10 X7R 1210 1404000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1210C155K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.5uF X7R 10 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1210C155K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.5uF X7R 10 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C155K4RACTU CAP CER 1.5UF 16V 10 X7R 1210 1404000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com