Location : Home > C > C1210C471KBRACTU
C1210C471KBRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C471KBRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C471KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 470pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C471KBRACTU CAP CER 470PF 630V 10 X7R 1210 735800 Kemet 2014+ Pb Free,RFQ Now Ameyic Electronics Limited
C1210C471KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 470pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1210C471KBRACTU CAP CER 470PF 630V 10 X7R 1210 1216100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210C471KBRACTU CAP CER 470PF 630V 10 X7R 1210 581100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com