Location : Home > C > C1210C684Z5VACTU
C1210C684Z5VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C684Z5VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C684Z5VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.68uF Y5V -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C684Z5VACTU CAP CER 0.68UF 50V Y5V 1210 1509700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com