Location : Home > C > C1808C153MDRACTU
C1808C153MDRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1808C153MDRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1808C153MDRACTU SMD 97930 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1808C153MDRACTU CAP CER 0.015UF 1KV 20 X7R 1808 1422900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1808C153MDRACTU CAP CER 0.015UF 1KV 20 X7R 1808 700700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1808C153MDRACTU CAP CER 0.015UF 1KV 20 X7R 1808 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1808C153MDRACTU CAP CER 15000PF 1000V X7R 1808 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1808C153MDRACTU CAP CER 15000PF 1000V X7R 1808 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com