Location : Home > C > C1808C391JCGACTU
C1808C391JCGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1808C391JCGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1808C391JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 390pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1808C391JCGACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1808C391JCGACTU CAP CER 390PF 500V 5 NP0 1808 704700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1808C391JCGACTU CAP CER 390PF 500V 5 NP0 1808 1340000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1808C391JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 390pF 5 C0G 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C1808C391JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 390pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D682K39Y5PH6TJ5R Capacitors Ceramic Capacitors 6800pF ¡À10% 100V Y5P (B) Ceramic Capacitor -30¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.394" Dia (10.00mm)
D682K39Y5PH6TJ5R IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D682K39Y5PH6TJ5R NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D682K39Y5PH6TJ5R Vishay BC Components 1249600 15+ CAP CER 6800PF 100V 10 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D682K39Y5PH6TJ5R Vishay BC Components 589600 1525+ CAP CER 6800PF 100V 10 RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1528943-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD INDL NON-AMP APPLI
2266466-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses OC-AT-S-FA-075F128O-061-1120
2266466-2 IC 59750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
327110000 Switches Thumbwheel Switches Thumbwheel Switch Hexadecimal 0.1A @ 120VAC/28VDC Panel Mount, Screw
327110000 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
327110000 ITT 2000 2013+ Thumbwheel Switches Protec Engineering (S) Pte Ltd
327110000 ITT 10000 16+ ThumbwheelSwitches Fantastic Technologies limited.
1NT1-1P Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
1NT1-1P Honeywell 1-3000 2014+ NT TOGGLE SW 1 POLE 3 POS Ameyic Electronics Limited
1NT1-1P Honeywell 140190 17+/18+ NT TOGGLE SW 1 POLE 3 POS FindCores Electronics Co.,Ltd.
1NT1-1P Honeywell 18130 1525+ NT TOGGLE SW 1 POLE 3 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1NT1-1P Honeywell 57839 15+ NT TOGGLE SW 1 POLE 3 POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com