Location : Home > C > C1812F394K2RACTU
C1812F394K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812F394K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812F394K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.39uF X7R 10 Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1812F394K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.39uF X7R 10 Le 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1812F394K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.39uF X7R 10 Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1812F394K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.39uF X7R 10 Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1812F394K2RACTU CAP CER 0.39UF 200V 10 X7R 1812 779200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.