Location : Home > C > C1825C103F2GACTU
C1825C103F2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C103F2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C103F2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 10000pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1825C103F2GACTU CAP CER 10000PF 200V 1 NP0 1825 893400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1825C103F2GACTU CAP CER 10000PF 200V 1 NP0 1825 788200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1825C103F2GACTU CAP CER 10000PF 200V 1 NP0 1825 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1825C103F2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 10000pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd