Location : Home > C > C2220C102JCGACTU
C2220C102JCGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C102JCGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C102JCGACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2220C102JCGACTU CAP CER 1000PF 500V 5 NP0 2220 786300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2220C102JCGACTU CAP CER 1000PF 500V 5 NP0 2220 681100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2220C102JCGACTU CAP CER 1000PF 500V 5 NP0 2220 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C2220C102JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 1000pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd