Location : Home > C > C2220C223F5GACTU
C2220C223F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C223F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C223F5GACTU CAP CER 0.022UF 50V 1 NP0 2220 893600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2220C223F5GACTU CAP CER 0.022UF 50V 1 NP0 2220 788400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2220C223F5GACTU CAP CER 0.022UF 50V 1 NP0 2220 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C2220C223F5GACTU standard package with RoHS 46030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RBP12 112S C F S Switches Rotary Switches Rotary Switch 12 Position SP12T 130mA (DC) 28VDC Through Hole
RBP12 112S C F S C&K Components 17010 1525+ SWITCH ROTARY SP 12POS SHORT SLV Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RBP12 112S C F S C&K Components 262010 1538+ SWITCH ROTARY SP 12POS SHORT SLV AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RBP12 112S C F S C&K Components 57279 15+ SWITCH ROTARY SP 12POS SHORT SLV Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com