Location : Home > C > C927U331KZYDBAWL40
C927U331KZYDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C927U331KZYDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C927U331KZYDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C927U331KZYDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C927U331KZYDBAWL40 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 1311200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C927U331KZYDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C927U331KZYDBAWL40 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 1311200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com