Location : Home > C > CAY16-162J4LF
CAY16-162J4LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-162J4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-162J4LF RES ARRAY 1.6K OHM 4 RES 1206 1334900 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CAY16-162J4LF RES ARRAY 1.6K OHM 4 RES 1206 809900 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CAY16-162J4LF Resistor Networks & Arrays 1.6K ohm 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CAY16-162J4LF Resistor Networks & Arrays 1.6K ohm 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CAY16-162J4LF RES ARRAY 1.6K OHM 4 RES 1206 1334900 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CAY16-162J4LF ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143824G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC