Location : Home > C > CBL2012T100M
CBL2012T100M
Share on FacebookShare on Facebook
CBL2012T100M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CBL2012T100M INDUCTOR 10UH 20 0805 SMD 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CBL2012T100M SMD 26000 TAIYO 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13H-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
NTMFS4934NT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 147A SO8FL
NTMFS4934NT1G 19698 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NTMFS4934NT1G IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTMFS4934NT1G ON 1264 1124+ DFN Protec Engineering (S) Pte Ltd
NTMFS4934NT1G ON Semiconductor 157699 15+ MOSFET N-CH 30V 147A SO8 FL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4715SL-04W-B50-D00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
4715SL-04W-B50-D00 39564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4715SL-04W-B50-D00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ 16+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-12E-80-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-02C-130-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT
ATS-13D-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-18D-52-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
MH3225-900Y Filters Ferrite Beads and Chips 90 Ohm Impedance Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 2A 1 Lines 100 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MH3225-900Y bourns 2000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
MH3225-900Y ELECTRONIC 26269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MH3225-900Y IC 38030 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MH3225-900Y NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912-22MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.866" (22.00mm) Natural
912-22MM IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
939-145 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.145" (3.68mm) Natural
939-145 IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BGN-C Hardware, Fasteners, Accessories Nuts #12-24 Locknut Nut 0.380" (9.65mm)