Location : Home > C > CC45SL3FD331JYNN
CC45SL3FD331JYNN
Share on FacebookShare on Facebook
CC45SL3FD331JYNN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CC45SL3FD331JYNN CAP CER 330PF 3KV 5 RADIAL 1253700 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CC45SL3FD331JYNN Ceramic Disc Capacitors 330pF 3000VDC 5 80,000 TDK 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CC45SL3FD331JYNN Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk