Location : Home > C > CD10CD180DO3F
CD10CD180DO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10CD180DO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10CD180DO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD10CD180DO3F Mica Capacitors 18pF 500V +/-0.5pF 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10CD180DO3F CAP MICA 18PF 500V RADIAL 791900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD10CD180DO3F CAP MICA 18PF 500V RADIAL 681900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.