Location : Home > C > CD10ED680FO3F
CD10ED680FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10ED680FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10ED680FO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD10ED680FO3F Mica Capacitors 68pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10ED680FO3F CAP MICA 68PF 500V 1 RADIAL 898800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD10ED680FO3F CAP MICA 68PF 500V 1 RADIAL 788800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.