Location : Home > C > CD10FA361GO3F
CD10FA361GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10FA361GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10FA361GO3F Mica Capacitors 360pF 100V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10FA361GO3F CAP MICA 360PF 100V 2 RADIAL 997300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD10FA361GO3F CAP MICA 360PF 100V 2 RADIAL 887300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.