Location : Home > C > CD10FD101FO3F
CD10FD101FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10FD101FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10FD101FO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD10FD101FO3F Mica Capacitors 100pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10FD101FO3F CAP MICA 100PF 500V 1 RADIAL 694100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD10FD101FO3F CAP MICA 100PF 500V 1 RADIAL 1244100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD10FD101FO3F CAP MICA 100PF 500V 1 RADIAL 584100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com