Location : Home > C > CD10FD131JO3F
CD10FD131JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10FD131JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10FD131JO3F Mica Capacitors 130pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10FD131JO3F CAP MICA 130PF 500V 5 RADIAL 989300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD10FD131JO3F CAP MICA 130PF 500V 5 RADIAL 879300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.