Location : Home > C > CD10FD251FO3F
CD10FD251FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10FD251FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10FD251FO3F Mica Capacitors 250pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD10FD251FO3F Mica Capacitors 250pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10FD251FO3F CAP MICA 250PF 500V 1 RADIAL 1513100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD10FD251FO3F CAP MICA 250PF 500V 1 RADIAL 884100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com