Location : Home > C > CD15ED360JO3F
CD15ED360JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD15ED360JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD15ED360JO3F CAP MICA 36PF 500V 5 RADIAL 1348200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD15ED360JO3F CAP MICA 36PF 500V 5 RADIAL 688200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD15ED360JO3F Mica Capacitors 36pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd