Location : Home > C > CD15FA152FO3F
CD15FA152FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD15FA152FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD15FA152FO3F Mica Capacitors 1500pF 100V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD15FA152FO3F CAP MICA 1500PF 100V 1 RADIAL 808400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD15FA152FO3F Mica Capacitors 1500pF 100V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD15FA152FO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD15FA152FO3F CAP MICA 1500PF 100V 1 RADIAL 1346400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD15FA152FO3F CAP MICA 1500PF 100V 1 RADIAL 698400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com