Location : Home > C > CD15FD221GO3F
CD15FD221GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD15FD221GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD15FD221GO3F Mica Capacitors 220pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD15FD221GO3F CAP MICA 220PF 500V 2 RADIAL 1358700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD15FD221GO3F CAP MICA 220PF 500V 2 RADIAL 698700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD15FD221GO3F Mica Capacitors 220pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd