Location : Home > C > CD15FD501GO3F
CD15FD501GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD15FD501GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD15FD501GO3F CAP MICA 500PF 500V 2 RADIAL 584800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD15FD501GO3F Mica Capacitors 500pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD15FD501GO3F CAP MICA 500PF 500V 2 RADIAL 694800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD15FD501GO3F CAP MICA 500PF 500V 2 RADIAL 584800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.