Location : Home > C > CD18FD501JO3F
CD18FD501JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD18FD501JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD18FD501JO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD18FD501JO3F CAP MICA 500PF 500V 5 RADIAL 594800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD18FD501JO3F Mica Capacitors 500pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD18FD501JO3F CAP MICA 500PF 500V 5 RADIAL 704800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.