Location : Home > C > CD19FC562GO3F
CD19FC562GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD19FC562GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD19FC562GO3F Mica Capacitors 5600pF 300V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD19FC562GO3F Mica Capacitors 5600pF 300V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD19FC562GO3F CAP MICA 5600PF 300V 2 RADIAL 1326000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD19FC562GO3F CAP MICA 5600PF 300V 2 RADIAL 788000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD19FC562GO3F CAP MICA 5600PF 300V 2 RADIAL 678000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CD19FC562GO3F CAP MICA 5600PF 300V 2 RADIAL 1326000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CD19FC562GO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk