Location : Home > C > CD19FD102GO3F
CD19FD102GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD19FD102GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD19FD102GO3F CAP MICA 1000PF 500V 2 RADIAL 589200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD19FD102GO3F Mica Capacitors 1000pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD19FD102GO3F CAP MICA 1000PF 500V 2 RADIAL 699200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD19FD102GO3F CAP MICA 1000PF 500V 2 RADIAL 589200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.