Location : Home > C > CD19FD272FO3F
CD19FD272FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD19FD272FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD19FD272FO3F CAP MICA 2700PF 500V 1 RADIAL 579500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD19FD272FO3F Mica Capacitors 2700pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD19FD272FO3F CAP MICA 2700PF 500V 1 RADIAL 689500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD19FD272FO3F Mica Capacitors 2700pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD19FD272FO3F Mica Capacitors 2700pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd