Location : Home > C > CD19FD332GO3
CD19FD332GO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD19FD332GO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD19FD332GO3 CAP MICA 3300PF 500V 2 RADIAL 1329300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD19FD332GO3 CAP MICA 3300PF 500V 2 RADIAL 681300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD19FD332GO3 Mica Capacitors 3300pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd