Location : Home > C > CD214A-R11600
CD214A-R11600
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CD214A-R11600 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CD214A-R11600 BOURNS - 30270 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CD214A-R11600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD214A-R11600 RoHS Compliant 39506 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CD214A-R11600 standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CD214A-R11600 S/N 200000 B0URNS 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZ5353B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 5W DO201
1SMA4748-GT3TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 1W SMA
MAZ21200AG Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 1W DO41
MAZ21200AG 84000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ21200AG Panasonic - SSG (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 12V 1W DO-41 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ21200AG Semiconductor 19835 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
FDP085N10A Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V TO-220-3
FDP085N10A NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LXA06B600 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 600V 6A TO263AB
LXA06B600 765489 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LXA06B600 89850 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATD1FL4220BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Black 10-22 AWG
ATD1FL4220BK Amphenol PCD 147140 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ATD1FL4220BK Amphenol PCD 288510 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ23540100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ23540100J0G Amphenol FCI 147330 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ23540100J0G IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23540100J0G NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UE32AN0000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Firewire (IEEE 1394) Plug Connector 6 Position Free Hanging (In-Line)
UE32AN0000 ELECTRONIC 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UE32AN0000 ELECTRONIC 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UE32AN0000 STOCK 46500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
416F27135IST Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À30ppm Crystal Series 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27135IST CTS-Frequency Controls 42105 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F27135IST CTS-Frequency Controls 57529 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27135IST CTS-Frequency Controls 97990 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5444709 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5444709 Phoenix Contact 147160 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5444709 Phoenix Contact 298150 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16378-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 2 Pole Power Stud Terminal Block 380A 600V
16378-2 Eaton 288990 2016+ TERMINAL BLOCK 2POS 600V UL CSA Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
996765 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole