Location : Home > C > CD214A-R11600
CD214A-R11600
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CD214A-R11600 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CD214A-R11600 BOURNS - 30270 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CD214A-R11600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD214A-R11600 RoHS Compliant 39506 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CD214A-R11600 standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CD214A-R11600 S/N 200000 B0URNS 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ20D5-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 2W DO41
2EZ20D5-TP Micro Commercial Co 139700 NEW RoHS DIODE ZENER GPP 2W 20V DO-41 FindCores Electronics Inc.
VS-16CTQ080GPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220-3
VS-16CTQ080GPBF NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-16CTQ080GPBF Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
DSC2311KL2-R0009T Crystals and Oscillators Pin Configurable Oscillators 25MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Pin Configurable Oscillator 6-SMD, No Lead (DFN, LCC) 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable
ASDMB-BLANK-XC Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby