Location : Home > C > CD214A-R12000
CD214A-R12000
Share on FacebookShare on Facebook
CD214A-R12000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD214A-R12000 SMD 60000 BOURNS 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
CD214A-R12000 SMD 60000 BOURNS 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
CD214A-R12000 SMD 60000 BOURNS 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
CD214A-R12000 S/N 200000 B0URNS 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL5248 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 10W DO213AB
CDLL5248 brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZT55C18-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
BZT55C18-GS18 IC 38400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT55C18-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 18 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
DB2J31100L Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 30V 200MA SC90
DB2J31100L IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DB2J31100L NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38037-01-0 Curtis Industries 146960 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38037-01-0 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38037-01-0 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1517650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1517650000 Weidmuller 147570 2016+ SL 5.08/06/180 3.2SN DKGN Unitronix Electronics Limited
0476540001 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro AB Receptacle Connector 5 Position Board Cutout, Surface Mount, Right Angle
0476540001 MOLEX 1304 13+ WLParts Electronics ltd
0476540001 MOLEX 1304 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
0476540001 Molex 33335 CONNRCPTMICROUSB AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
1958630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958630000 N/A 130 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1958630000 Weidmuller 147110 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958630000 Weidmuller 288090 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com