Location : Home > C > CD214B-R3200
CD214B-R3200
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CD214B-R3200 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CD214B-R3200 BOURNS - 30340 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CD214B-R3200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD214B-R3200 RoHS Compliant 40246 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CD214B-R3200 standard package with RoHS 43750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ22D/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 3W DO204AL
3EZ22D/TR12 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRA4735-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 1W DO214AC
CZRA4735-HF Comchip Technology 140080 NEW RoHS DIODE ZENER 6.2V 1.0W DO-214AC FindCores Electronics Inc.
CZRA4735-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRA4735-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes enkaite Electronics Co., Ltd
CZRA4735-HF IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZU2.7BL,315 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 250MW SOD882
PZU2.7BL,315 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZU2.7BL,315 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PZU2.7BL,315 NXP 157219 15+ DIODE ZENER 2.7V 250MW SOD-882 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZT52C3V6-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123
BZT52C3V6-E3-08 IC 39030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52C3V6-E3-08 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDMD8540L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 40V 33A POWER
MBRB10H90-E3/81 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 10A TO263AB
MBRB10H90-E3/81 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB10H90-E3/81 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers 90 Volt 10A Single 250 Amp IFSM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MBRB10H90-E3/81 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers 90 Volt 10A Single 250 Amp IFSM enkaite Electronics Co., Ltd
BAS581-02V-V-G-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523
BAS581-02V-V-G-08 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAS581-02V-V-G-08 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STPS140ZY Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123
STPS140ZY IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STPS140ZY NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ12058100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ12058100J0G Amphenol FCI 147480 2016+ 762 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ12058100J0G IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ12058100J0G NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MUSBR-B151-30 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
1786255 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1786255 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1786255 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1952283 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952283 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1952283 Phoenix Contact 288870 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com