Location : Home > C > CD30FC273JO3F
CD30FC273JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD30FC273JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD30FC273JO3F CAP MICA 0.027UF 300V 5 RADIAL 584300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD30FC273JO3F Mica Capacitors 27000pF 300V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD30FC273JO3F Mica Capacitors 27000pF 300V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd