Location : Home > C > CD30FD242FO3F
CD30FD242FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD30FD242FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD30FD242FO3F CAP MICA 2400PF 500V 1 RADIAL 592400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD30FD242FO3F Mica Capacitors 2400pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD30FD242FO3F Mica Capacitors 2400pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD30FD242FO3F CAP MICA 2400PF 500V 1 RADIAL 1240400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD30FD242FO3F Mica Capacitors 2400pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com