Location : Home > C > CD30FD502GO3F
CD30FD502GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD30FD502GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD30FD502GO3F CAP MICA 5000PF 500V 2 RADIAL 593400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD30FD502GO3F Mica Capacitors 5000pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD30FD502GO3F Mica Capacitors 5000pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD30FD502GO3F Mica Capacitors 5000pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com