Location : Home > C > CD42FD473FO3F
CD42FD473FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD42FD473FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD42FD473FO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD42FD473FO3F Mica Capacitors 47000pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD42FD473FO3F CAP MICA 0.047UF 500V 1 RADIAL 580800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD42FD473FO3F Mica Capacitors 47000pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD42FD473FO3F Mica Capacitors 47000pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd