Location : Home > C > CD4ED390JO3F
CD4ED390JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD4ED390JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD4ED390JO3F CAP MICA 39PF 500V 5 RADIAL 996200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD4ED390JO3F CAP MICA 39PF 500V 5 RADIAL 886200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CD4ED390JO3F CAP MICA 39PF 500V 5 RADIAL 886200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD4ED390JO3F Mica Capacitors 39pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD4ED390JO3F Mica Capacitors 39pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd