Location : Home > C > CD4FC821FO3F
CD4FC821FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD4FC821FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD4FC821FO3F CAP MICA 820PF 300V 1 RADIAL 594300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD4FC821FO3F Mica Capacitors 820pF 300V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD4FC821FO3F Mica Capacitors 820pF 300V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD4FC821FO3F ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk