Location : Home > C > CD5EC220JO3F
CD5EC220JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD5EC220JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD5EC220JO3F ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD5EC220JO3F Mica Capacitors 22pF 300V +/- 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD5EC220JO3F CAP MICA 22PF 300V 5 RADIAL 1340000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD5EC220JO3F CAP MICA 22PF 300V 5 RADIAL 680000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD5EC220JO3F Mica Capacitors 22pF 300V +/- 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd