Location : Home > C > CD5EC430GO3F
CD5EC430GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD5EC430GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD5EC430GO3F Mica Capacitors 43pF 300V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD5EC430GO3F CAP MICA 43PF 300V 2 RADIAL 900000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD5EC430GO3F CAP MICA 43PF 300V 2 RADIAL 790000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CD5EC430GO3F ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD5EC430GO3F Mica Capacitors 43pF 300V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115152007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V SMD